Demir Beton ve İnşaat Malzemeleri | Demir Beton logo
Kristalize Su Yalıtımı Beton Katkısı (Pro Water Block - A)

İzolasyon enerji tasarrufu için gereklidir. İzolasyonun diğer bir anlamı da enerji tasarrufudur. Bu da hem kendimiz hem de yurdumuz için tasarruf anlamına gelir. İzolasyon ülkemiz ekonomisine kaynaklar yaratır. Daha az enerji harcanması, ülkemizin daha az döviz kaybetmesi anlamına gelir. Oluşan döviz fazlasının, yeni yatırımlara dönerek insanımıza iş olanakları ve yatırım olarak tekrar dönmesi sağlanmış olacaktır.

TANIMI

Betonda su yalıtımı için kullanılan kristalize beton katkısıdır.

UYGULAMA ALANLARI

Temellerde, betonarme perdelerde, asansör çukurlarında, yer altı otoparklarında, tünellerde, barajlarda,

prekast beton elemanlarda, içme suyu ve atık su depolarında, su kanallarında, arıtma suyu tesislerinde,

yüzme havuzlarında, kütle betonlarda tamamıyla ve sürekli su yalıtımı sağlamak için kullanılır.

ÜRÜN AVANTAJLARI

-Kullanımı kolaydır.

-İşçilik ve zaman tasarrufu sağlar.

-Sıvı olduğu için karışımı kolaydır.

-Sürekli aktif haldedir, betonun kalıcı bir parçası haline gelir.

-Betonun nefes almasını engellemez.

-Betonun donma-çözünme dayanımlarını olumsuz etkilemez.

-Betonun kuruma ve sertleşme özelliklerine yan etkisi yoktur.

-Betonu pozitif ve negatif taraftan çok yüksek su basıncına karşı (14 bar) geçirimsiz kılar.

Teknik Özellikleri

Renk: Şeffaf kahverengi

Yoğunluk: 1,15 ± 0,02 g/cm³

Çalışma Süresi: 45 dakika

* Bu değerler 23°C ve % 50 bağıl nem için geçerlidir. Ortam koşullarına göre süreler değişebilir.

Uygulama:

Pro Water Block - A çimento miktarının maksimum %2’ si kadar kullanılır.

Beton santralinde dozajlama: KarWisoCrete - L, karışıma en son bileşen olarak karışım suyuyla beraber katılabilir.

Şantiye sahasında dozajlama: KarWisoCrete - L, miksere betonun içindeki çimento ağırlığının maksimum %2 si oranında katılarak toplamda en az 5 dk. karıştırılır. Gecikme olmadan karıştırma işlemi yapılmalıdır.

Su/çimento oranı 0,55 ten büyük olan betonlarda KarWisocrete - L ile su yalıtımı yapılması uygun değildir.

Uyarılar:

Uygulamadan önce beton laboratuvarın da karışım dizaynına göre basınç, yayılma veya çökme (slump) testleri yapılmalıdır.

Diğer katkılarla ve çeşitli çimento tipleri ile etkileşimi dikkate alınarak, karışım dizaynı üzerinde gerekli testler yapılmalıdır.

Pro Water Block - A betonun yerleşmesine nadiren etki edebilir. Bu tür durumlarda en uygun priz geciktirici ürün kullanılmalıdır.

Referans Standardı:

TS EN 934-2 standardı Çizelge 9 a uygundur.

Ambalaj: 30 kg bidon

Raf Ömrü: Kapalı ve orjinal ambalajında 20°C üzerindeki ortamlarda 12 ay

 
     Duyuru ve Haberler

Web sayfamıza hoş geldiniz!

Menü linklerini kullanarak içeriklerimizi inceyebilir, teklif talebinde bulunmak ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hava koşulları mevsim normallerinde seyretmediği için hazır beton siparişlerde yoğunluk yaşanmaktadır. Siparişlerinizi erken bildirmeniz sevkiyatın zamanında yapılabilmesi için önemlidir.

www.DemirBeton.Com

Endüstriyel Zemin, Epoksi Zemin, Endüstriyel Zemin Kaplama, Tozumaz Beton, Renkli Beton, Dekoratif Zemin, Baskı Beton, Beton Fiyatları, Demir Fiyatları, Çimento Fiyatları, Mıcır Fiyatları, Kum Fiyatları, İnşaat Malzemesi Fiyatları, Adapazarı Kumu, Epoksi, Şap Betonu, inşaat malzemeleri, hazır beton fiyatları, fiyat listesi, güncel fiyatlar, günlük fiyatlar, inşaat demiri, demir
© Demir Beton ve İnşaat Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.

Demir fiyatları, demir çelik fiyatları, demir fiyatı, inşaat demiri fiyatları, plywood fiyatları, günlük demir fiyatları, Çelik Hasır fiyatları, Demir profil fiyatları, çubuk demir fiyatları, iskenderun demir çelik fiyat listesi, inşaat demir piyasası, inşaat demiri fiyat listesi, plywood kalip yağı, plywood koruyucu sac köşe, yuvarlak inşaat demir fiyatları, demir ton fiyatı, günlük demir fiyat listesi, hasır demir fiyatları, Kutu profil fiyatları, NPI fiyatları, NPU fiyatları, plywood kalıp fiyatı, inşaat demiri ağırlık, çelik hasır, çelik hasır ağırlık tablosu, çelik hasır çizimleri, çelik hasır ağırlık demir fiyatları, güncel demir fiyatları, nervürlü demir, epaş demir, içdaş demir, kroman demir, çolakoğlu demir, günlük demir fiyatları, Betonun Bakımı,Betonun Kürü, Hazır Beton Nedir, Beton ve Deprem, Betonun Hazırlanması, Beton Katkıları, Betonun Bileşenleri, Türkiye'de Beton, Beton Standartları, Beton Sınıfları, Betonun Tarihçesi, Beton Çatlakları, Çimento ve Beton, inşaat demiri, filli boya, marshall boya, kyk, emülzer, sika, nuh beton, betonsa, izolasyon malzemeleri, İnşaat Demiri, Hazır Beton, İnşaat Malzemeleri, Demir, Beton, Kaba İnşaat Malzemeleri, İnce İnşaat Malzemeleri, İzolasyon, çelik hasır, nervürlü demir, asmolen, strafor, plywood, gazbeton, alçı, membran, kum, mıcır, adapazarı kumu, beton deneyleri, beton analizi, pendik beton, istanbul beton, beton firmaları; özdemir beton, keklik beton, atlantik beton, betoçim beton, betonsa, nuh beton, detaş beton, kumcular beton, danış beton, ak beton, albayrak beton, karaman beton, demirtaş beton, ayhanlar beton, benlioğlu beton, ishakoğlu beton, kar beton, oyak beton, iston, İnşaat Malzemesi, subazlı boya, su bazlı boya, solvent boya, inşaat boyası, fayans yapıştırıcı, ytong, mantolama, saten alçı, Pimaş, hortum, klozet, Betek Boya, Safari Boya, Polisan Boya, Marshall Boya, Filli Boya, ÇBS, PVC boru, zımparalar, dekor, spartula, rulo, boya rulosu, elektrikli el aletleri, Kale Kilit, asma kilit, Henkel, duşakabin, duş kabin, küvet, İnşaat ve Yapı Malzemeleri (su bazlı boya, solvent boya, duşa kabin, duş kabin, küvet, inşaat malzemesi, ytong, betek boya, safari boya, polisan boya, marshall boya, filli boya, çbs, pvc borular, elektrikli el aletleri, kale kilit, henkel) Tedarikçisidir. Kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla, alçı ürünleri ve diğer bütün kaba inşaat malzemelerinin toptan veya perakende olarak satışı yapılmaktadır. Kereste,OSB Levha, Membran, Shingle, Kiremit ve Çeşitleri,Onduline HR,İsoline Rufoline, Onduvilla ve diğer bütün çatı malzemelerinin temini sağlanmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan inşaatın olmazsa olmazı tüm izolasyon malzemelerinin toptan veya perakende olarak satışı yapılmaktadır. Seramik, fayans, boya, vitrifiye, elektrik malzemeleri,nalburiye, hırdavat, sıhhi tesisat ve diğer bütün çeşitlerin temini sağlanmaktadır.